Reference hostů

Zde nám můžete nechat vzkaz o tom, jak se Vám u nás líbilo :-)

Here you can leave a message about how you like it in Villa Chutnovka :-) After leaving a message, click on the icon of the English flag at the top right of the page.

Hier können Sie eine Nachricht auf, wie gefüllt es Ihnen in der Villa Chutnovka verlassen :-) Nach dem Verlassen einer Nachricht, klicken Sie auf das Symbol der deutschen Flagge oben rechts an der Seite.


* povinné položky / mandatory field / die Pflichtangabe
vyplněné položky budou zveřejněny / completed entries will be published / erledigten Einträge veröffentlicht werden

Jméno: *
Vzkaz:  *
  Ochrana proti spamu: Napiš výsledek dvacet vyděleno pěti =
 

Milan s rodinou 25/08/2023 23:20
Příjemné ubytování, milí majitelé, můžeme doporučit.
Vláďa a Zuzka 24/08/2022 18:44
Znovu po šesti létech jsme si zopakovali pobyt v tomto velice krásném a klidném ubytování. I po těch šesti létech můžeme říci, že toto ubytování stojí za to. Pokud někdo touží po klidu a odpočinku, tak velice doporučujeme, jsme si jisti, že nikdo nebude litovat. Taky velice oceňujeme přátelský a milý přístup paní domácí. Velice doporučujeme všem, kteří vyhledávají klid a netouží po problémech a stresu. Tímto ještě jednou děkujeme za pobyt a snad zase za šest let NASHLEDANOU.
Věra Brunová 22/07/2022 20:39
Byli jsme zde ubytovaní týden a maximální spokojenost. Můžeme jen doporučit a moc děkujeme.
Marie Svatošová 30/05/2022 13:02
Ve dnech 27.–29.5.2022 jsme byli ubytováni v apartmánu A, bylo nás pět přátel, členů Klubu českých turistů z Jihlavy. Měli jsme předem stanovený program a užili jsme si 3 krásné dny v Českém ráji. Ubytování bylo skvělé, přístup majitelů Vily velmi vstřícný - ve všem nám poradili a akceptovali naše požadavky ohledně příjezdu i odjezdu. Doporučíme našim přátelům toto ubytování a bude-li příležitost, i my se rádi vrátíme. Přejeme samé krásné dny a pevné zdraví. Za členy KČT Marie Svatošová
Čermákovi 16/05/2022 21:56
Strávili jsme krásnou a slunečnou týdenní dovolenou, ubytování moderní a pohodlné, komunikace s majitelem velmi příjemná a profesionální. Určitě se vrátíme a děkujeme Čermákovi
Milan a Dáša Baranovi 10/04/2022 22:31
Strávili jsme tu,už po několikáté,týdenní slunečnou dovolenou. A jako vždy maximální spokojenost. Moderní a luxusně zařízené ubytování, uprostřed krásné přírody, klid, perfektní na odreagování.Stále objevujeme nová místa,kde jsme ještě nebyli,tak zase příště nashledanou.Majitelé velmi vstřícní, bezproblémová komunikace s panem Štecherem. Můžeme jen doporučit. Baranovi
Heirichovi 30/03/2022 18:39
Opět krásná dovolená na krásném a klidném místě. Čisté a plně vybavené apartmány se vším všudy. Perfektní komunikace s panem Štecherem. Opět se rádi vrátíme a všem moc doporucujeme. Heinrichovi
Lucie Pánková 20/10/2021 10:52
Strávili jsme zde s rodinou skoro celý týden a byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním, moc krásné, vkusné, příjemné tak s pane majitelem, který byl moc fajn a vyšel nám ve všem vstříc.Jako bonus považuji krásné klidné prostředí kousíček od Trutnova s tím, že do lesa a ke skalám je to velmi blízko. DOPORUČUJI a doufám, že se sem ještě někdy vrátíme.
Jana s babincem 14/07/2021 18:53
Ideální v červnu pro dámskou sestavu. Byli jsme naprosto se vším spokojeni. Holky z valašska. Přijedeme zase.
Josef s rodinou 17/08/2020 21:34
Strávili jsme ve vile Chutnovka velmi příjemný týden na krásném klidném místě, v čistě a vkusně zařízené a komfortně vybavené chalupě (vile) s příjemnou zahradou a venkovním posezením s grilem. Můžeme jen doporučit pro klidnou a pohodovou dovolenou.
Pavel a Eva Maškovi 26/07/2020 22:03
Ve vile Chutnovka jsme strávili v červenci 2020 moc pěkný týden. Vše začalo návštěvou kvalitně připravených webových stránek a perfektní komunikací s příjemnými hostiteli. Vila se zahrádkou leží v naprosto klidné rekreační zástavbě plné zeleně. Vlastní apartmán byl velmi čistý, prostorný a vybavený vším, co je k odpočinku a přípravě jídla zapotřebí. Každý den jsme vyrazili do jiného kouta nádherného Českého ráje.Ti kdo přijedou nedostatečně připravěni informacemi o kraji naleznou všechny materiály přímo v apartmánu. Pobyt se nám moc líbil, můžeme ho všem doporučit a my jsme si hned zamluvili opakování pobytu.
Zorka Mašlová 02/09/2019 14:28
Již dokonalé zpracování webových stránek s přesným popisem příjezdu z ruzných stran, doporučením zajímavostí v okolí, precizním popsáním jednotlivých bytů, bylo předzvěstí toho, co se dalo očekávat. Pan Štecher se svojí rodinou a dalšími spolupracovníky se skvěle stará o pronajímané apartmány a to že je pro něj spokojenost klientů na prvním místě, je skutečně bez nadsázky. Nic nenechává náhodě a jeho přístup je mile profesionální.Pokud využijete pobytu ve vile Chutnovce,očekávejte prostorné, vzdušné, pohodlně zařízené byty s dostatečným vybavením v krásném tichém prostředí. Z komunikace s panem Štecherem si navíc odnesete pocit poctivosti a spolehlivosti. Zorka Mašlová
Kateřina Holasová 13/05/2019 10:23
Velice příjemné a pohodlné ubytování,velký apartmán s plným, nadstandardním vybavením.Milí majitelé i pěkné a klidné okolí.
Lucie & Tomáš 20/12/2018 17:02
Koncem září jsme zde strávili prodloužený víkend a byla to naprostá paráda. Opravdu jsme ocenili velmi útulné ubytování, k dispozici veškeré vybavení a příslušenství, co může člověk potřebovat. Perfektní balkon, kde jsme ráno snídali, pohled do zahrady s posezením. Majitelé velmi příjemní a ochotní, vyplnili naše přání. Navíc je to co by kamenem dohodil na procházky po Klokočských skalách, kousek odtamtud autem i statek, kde jsme si mohli vyjet na koních. Lepší ubytování takhle v soukromí jsme si opravdu nemohli přát. Určitě sem rádi pojedeme znovu.
Drahuš a Pavel Hronkovi 12/11/2018 10:37
Dobrý den,vrátili jsme se po pěti letech a opět jsme byli maximálně spokojeni. Byli jsme u vás opět na celý týden v září. I tentokrát nám přálo počasí, užili jsme si jízdy na kolech, procházky pěšky atd. Děkujeme vám za vřelé přijetí a vaše vynikající služby. Bylo nám u vás krásně. :) Drahuš a Pavel Hronkovi :)
Pavel Oplatek 30/09/2018 21:32
Výborné ubytování i komunikace s majiteli. Okolí nádherné a spousta turistických cílů. Byli jsme jen na pár dní a doufáme v návrat na delší čas. Děkujeme. Oplatkovi
Jiří a Libuše Brejchovi 17/04/2018 10:54
Po přečtení níže uvedených recenzí není skutečně nic co dodat, můžeme vše pouze potvrdit, neboť jsme měli tu čest navštívit jak Sněhov, tak Chutnovku - čisté a decentní to zázemí s kouzelnou přírodou za humny, ocenit vstřícnost manželů Štecherových a stejně tak i pana Štechera ml. (to když jsme narychlo museli změnit domluvený termín)-co dodat-snad jen, že asi nebude volno, až zatoužíme opět prožít příjemnou dovolenou, jelikož všichni se sem chtějí vracet…klient zde totiž cítí, že on je tady na prvním místě - a tak to má být. Děkujeme! manželé Brejchovi z Prahy
Plchovi 03/04/2018 08:59
Perfektní ubytování i komunikace s majiteli. Děkujeme a všem doporučujeme !
Hanka Součková 26/02/2018 13:10
Opět děkujeme za skvělé ubytování ve světlém, čistém a prostorném apartmánu. Byli jsme tady čtyřikrát a už máme další rezervaci na léto. Rádi se sem vracíme a všem se nám tady líbí. Ubytování mohu rozhodně doporučit!
Klára Droznová 12/02/2018 16:39
Výborné po všech stránkách. Rychlá, milá, operativní komunikace, vstřícná domluva, nádherná chata, v okolí spousta turistických cílů a zajímavostí, ubytování perfektní - po velmi citlivé rekonstrukci, tzn. se zachováním historických prvků, přitom útulné, funkční a pohodlné. Doporučujeme všem!
Braunovi 14/08/2017 17:39
Strávili jsme ve Vile Chutnovka týden volna. Bylo to málo. Cítili jsme se zde opravdu jako v ráji!!!!Všude voňavo, čisto, vonící květiny hned u vchodu, ticho. Luxusní vybavení, nechybělo vůbec nic. Vše sladěné do barvy(př.porcelán se vzorem oliv a ubrus na stole také apod.)Jednání s majiteli příjemné a bez problémů. V okruhu 20 km je tolik míst k vidění, že nezbývá než v budoucnu pobyt zopakovat. Všem doporučujeme k návštěvě. Vila Chutnovka je prostě super!!!!! Braunovi z Prahy
Kateřina Mihulová 13/08/2017 18:48
Čisťoučko,voňavo,klid a moc milí majitelé.S takovou vstřícností a příjemnou komunikací jsme se ještě nesetkali.Už nyní se těšíme na další setkání.Moc děkujeme !!!
Dana Smetanová 23/06/2017 14:46
Příjemné ubytování v krásném prostředí Českého ráje. Majitelé milí a navíc velice vstřícní k řešení našeho problému s autem. Díky ochotě k zapůjčení vlastního náhradního vozidla jsme s kamarádkou prožily nádherný a klidný týden dovolené. Ubytování skvělé, nebylo chybičky. Všem budu vřele doporučovat a určitě se zase někdy vrátíme. Díky díky díky, bylo to fajn!
Miroslava Kapounová s rodinou 23/05/2017 17:27
Ubytování ve Vile Chutnovka jsme využili na rodinné setkání.Všem se nám moc líbilo, byli jsme spokojeni a rádi se sem opět vrátíme.Příjemní majitelé, klid, čisto, prostě super!!! Děkujeme Kapounovi z Moravy
Jana Habartová s rodinou 12/04/2017 20:08
Krásné ubytování i okolí. Velmi milí majitelé, určitě se vrátíme a budeme doporučovat. Děkujeme za krásný víkend.
Jakub s rodinou 07/02/2017 17:32
Příjemné ubytování v klidném a pěkném prostředí. Dobrá dostupnost do Českého ráje i Liberce. Určitě doporučujeme. Jen vlastní mýdlo jsme zapomněli, jinak nám nic nechybělo :)
Věra Štěpánová 12/01/2017 10:05
Vila Chutnovka - perfektní ubytování, prostorné a čisté apartmány. Příjemná komunikace s majiteli.
Peter Goldbach a přátelé 18/09/2016 23:24
pobyli jsme v penzionu je krátkou dobu,ale hodnotím přístup personálu,čistotu,komunikativnost,místo a polohu a nemůžu hodnotit méně než 9 bodů z 10 možných
Pospíchalovi 20/08/2016 15:46
Ubytování jsme s rodinou využili na 3 dny a byli jsme více než spokojeni. Čisto, klid, příjemní majitelé. Rádi se sem opět vrátíme. Děkujeme.
Vláďa 12/08/2016 09:33
Děkujeme za krásné a čisté ubytování v klidném prostředí s velice příjemnou paní domácí. Ještě jednou velký dík.
Roman 31/07/2016 19:19
Vila Chutnovka, skvělé,klid pohoda, majitelé příjemní, prostě super. Mohu jen vřele doporučit a rád se sem vrátím. S poděkováním Roman a Petra.
Jana 26/07/2016 10:58
Před několika dny jsme se s kamarádkou vrátily z dovolené v Českém ráji, kde jsme byly ubytovány ve vile Chutnovka. Ubytování bylo po všech stránkách skvělé, majitelka velice příjemná a srdečná. Již teď mám v plánu si pobyt v tomto místě zopakovat, jelikož stále je kam chodit, a doufám, že se mi to povede.
Simona 25/07/2016 08:10
Strávili jsme na Sněhově pět dní , vloni jsme byli na Chutnovce, a musíme říct, že opět vše perfektní. Přístup, vybavení, čistota , klid, příroda...vše super. Děkujeme a doufáme, že se budeme moci znovu vrátit a využít perfektních služeb :)
Ladislav Očenášek 24/07/2016 20:15
Ve vile Chutnovka jsme byli ubytováni od 2.7. do 9.7.2016, a to již potřetí.Stali jsme se stálými hosty.Majitelé, vybavenost ubytování a krásné, klidné prostředí jsou tím, že se sem rádi budeme vracet.Vřele doporučujeme.Očenáškovi z Mostu.
Holá Kateřina 24/07/2016 11:58
Skvělá a čistá chata v tichém a krásném prostředí.Majitelé velmi příjemní.Vybavení skvělé.Vřele doporučuji.Holá
Macháčkovi a Borkovi 21/07/2016 18:01
Minulý týden jsme se vrátili z dovolené, ubytováni jsme byli ve vile Chutnovka. Skvělé vybavení, nic nechybělo, vše čisté, paní Štecherová příjemná a milá a příroda nádherná. Určitě doporučujeme a někdy v budoucnu se vrátíme. Děkujeme.
Součkovi 20/07/2016 16:02
Opět jsme zvolili pro dovolenou vilu Chutnovka. Byli jsme tady už třikrát a vždycky maximálně spokojeni. Už teď se celá rodina těší na příští léto. Takhle krásných ubytování je málo. Děkujeme!
A.+R. Koubovi 27/06/2016 19:34
Už 10 let jezdíme na dovolenou po Čechách, ale s tak krásným ubytováním, jako je ve Vile Chutnovka, jsme se ještě nesetkali. Kdo hledá ubytování v Českém ráji tak doporučuji!!! Ještě jednou dík za vše.
Jiráskovi 27/06/2016 16:26
Minulý týden jsme se vrátili z Českého ráje ubytováni ve Vile Chutnovka. Ubytování nemělo chybu, vše v perfektním stavu. Okolní příroda nádherná. Ještě jednou děkujeme a všem kdo se chtějí do této oblasti podívat vřele doporučujeme.
Čížovi 01/06/2016 16:09
Perfekní ubytování pro rodiny s dětmi. Všechno nové, hezké, čisté, apartmán skvěle vybavený, prostorný, vše nádobí k dispozici, dokonce i myčka... Zapomněli jsme fén na vlasy, ale i ten byl v koupelně, takže paráda. Příroda v okolí krásná. Rádi se vrátíme.
Varmusovi 27/05/2016 17:53
Kdo chce ochutnat "ráj" na zemi, nechť se vydá do CHUTNOVKY 13.Hostitelé,ubytování,okolní příroda,památky...nemají chybu!!! Děkujeme a vřele doporučujeme!
zapletalova 17/12/2015 17:13
Omlouvám se, že píší s velkým časovým deficitem,strávili jsme ve Vile Chutnovka prodloužený víkend na začátku července. Úžasné prostředí a perfektní ubytování tak nějak si představuji podnikání snů v Čechách a na Moravě, věřím, že to není jednoduché, ale doufám, že se Vám bude dařit. Komfort ubytování je na vysoké úrovni rádi bychom se podívali i na Sněhov. Přejeme Vám hodně štěstí zdraví do nového roku pokud to bude možné rádi k Vám přijedeme příští rok. Vojta, Libor,Anička Zapletalovi z Moravy.
Markéta a Fanda 03/11/2015 11:32
Předevčírem jsme se vrátili z prodlouženého víkendu a opravdu smekám za úžasné ubytování, všude čisto, voňavé hebké ručníky, nádherné vybavení kuchyně, úplně mě fascinovala sada nádobí :-) dokonce pro náš byt byla nově koupena lampička, kterou rozbili lidé před námi. Vaše ubytování je opravdu na správném místě - jako v RÁJI, dokonce i kunám se zalíbilo na půdě, ale naštěstí jsme je slyšeli jen první noc. K tomu vyšlo i počasí a ty barvy podzimu - prostě NÁDHERA. Oba jsme se shodli, že to je nejlepší ubytování co jsme zažili. Rozhodně se k vám někdy vrátíme, třeba do penzionu Sněhov, majitele jsme sice nepoznali, ale věřím, že ještě v budoucnu poznáme :-)
Moravcovi 03/11/2015 09:27
Děkujeme Vám za velmi příjemný pobyt v pěkně rekonstruované, čisté a útulné vilce. Uchvátila mě Vaše pec, která dokonale akumuluje teplo a vydrží sálat celou noc až do pozdně dopoledních hodin. Škoda, že se na ní nedá spát :-). Ocenili jsme, že v okolí je spousta krásných míst pro pěší a kolové výlety. Zážitky z výletů byly ještě umocněny podzimními barvami přírody. Ještě jednou děkujeme za příjemný pobyt a někdy opět nashledanou.
Jirka+Michala 01/11/2015 09:38
Děkujeme za krásné ubytování v Českém ráji. V minulém roce jsme navštívili dům na Sněhově kde jsme byli také maximálně spokojeni. Díky za vstřícnost a ochotu rodině Štecherových Jistě se ještě vrátíme.
Hudečkovi Opava 25/09/2015 20:04
Dnes jsme se vrátili z pobytu (19.-25.9.).Ve vile Chutnovka jsme strávili pěkné chvíle, ubytování skvělé (byt A), není co vytknout. A okolní příroda no prostě nádhera. Navíc nám přálo i počasí. Rádi se zase vrátíme.
Milan a Dáša Baranovi 22/09/2015 15:51
Děkujeme Vám ještě jednou za to, že jsme u Vás mohli strávit týden nádherné dovolené.Velice se nám líbil přístup, jednání a ochota vyhovět hostům.S ubytováním jsme byli spokojeni, náš byt(C) ,byl čistý a našli jsme tu vše-co jsme potřebovali.Je to ÚŽASNÉ!!! Cítili jsme se tu-no přeci jako v RÁJI.A ten balkónek neměl chybu...snídaně na balkóně...štěbetání ptáčků...prostě kouzlo.Zapoměli jsme na chvilku na každodenní starosti,dokonale si odpočinuli, užili si krásnou přírodu Českého ráje a babího léta.Doma jsme zjistili, co míst jsme ještě nenavštívili...nedalo se to za týden vše stihnout...tak.. brzy nashledanou..Milan a Dáša Baranovi PS:A pojízdná prodejna, ta nemá chybu...
Ivana Chytková 15/09/2015 11:13
I my jsme byli velmi spokojeni s ubytováním a přístupem majitelů. Všude nově zrekonstruováno a čisto, spousta prostoru. Cestuji a ubytování na internetu objednávám docela často a tento domeček musím zařadit mezi ty nejlepší. Ještě jednou děkujeme za příjemný pobyt. Ivana, Hanka a Kubík
Petr Vaněk 13/09/2015 07:44
Děkujeme za nádherné ubytování,perfektní přístup rodiny Štecherových. Měli jsme krásný pokoj,čistý,zkrátka vymazlený. Rádi se příští rok vrátíme i na delší dobu. Je vidět,že ještě existují hodní a poctiví lidé. Děkujeme za krásnou dovolenou. Petr a Martina z Domažlic
Danka 02/09/2015 10:38
Prostorné a čisté ubytování, dobře vybavená kuchyň, dostatek úložných prostor. Rádi se vrátíme.
Marcin 30/07/2015 20:59
Bardzo dziękujemy za cudowny pobyt w Czeskim Raju. Polecamy gorąco przepiękne apartamenty. Gospodarze bardzo życzliwi. Na pewno jeszcze przyjedziemy. Pozdrawiamy. Marcin
simona 27/07/2015 11:54
Perfektní a čisté ubytování, strategické místo pro výlety po Českém ráji. Byli jsme moc spokojení se vším a určitě se rádi vrátíme.
Očenáškovi z Mostu 06/07/2015 09:20
Po roce jsme opětovně navštívili Český ráj s pobytem ve vile Chutnovka.Ve vile je skvělé a komfortní ubytování.Komunikace s příjemnými majiteli je na nejvyšší úrovni.Český ráj je perla našeho národního bohatství a stojí za to ho znovu a znovu navštěvovat.
Švejda 17/06/2015 22:08
Velmi pěkné ubytování v klidném prostředí, skvělé vybavení, dokonalá čistota, informační materiály pro výlety v okolí. Mohu jen doporučit, patří k nejlepšímu, co jsem zatím poznal.
Kinštovi 09/06/2015 16:37
Naprostá spokojenost!!! Perfektní čistota,skvěle vybavená kuchyň a ručníky opravdu heboučké:-). K dispozici spousta prospektů na výlety po okolí, kontakty na restaurace v okolí atd. Určitě přijedeme znovu!
Firemní akce 25/05/2015 11:55
Vilu jsme využili k víkendovému teambuildingu a byli jsme nadmíru spokojeni. Vybavenost, zahrádka s grilem a krásné okolí! Všechno završeno perfektním jednáním s panem Štecherem. Tomáš K.
Petra 19/05/2015 11:13
Při hledání ubytování je pro mě, kvůli dětem, důležitá čistota. Vila Chutnovka byla naprosto dokonalá a nám se ani nechtělo domů. Po 10 letech, co s manželem cestujeme je to poprvé, co jsme se shodli, že opět přijedeme. Chválím, chválím, a všem jenom doporučuji. Petra
David Horn 27/03/2015 13:14
Veliká spokojenost s ubytováním,vše krásně a čistě zařízeno. V okolí je možno dělat spoustu pěkných výletů. Všem vřele doporučuji. David Horn
Součkovi 03/03/2015 18:02
Navštívili jsme opět po letech vilu na Chutnovce, tentokrát o jarních prázdninách. S ubytováním jsme maximálně spokojeni, dětem i nám se ani nechtělo odjíždět. Okolí má co nabídnout i v zimních měsících. Děkujeme a těšíme se na příště!
Schanilcovi 24/10/2014 22:22
S trimesicnim zpozdenim :-) dekujeme za krasny pobyt v hezkem a prijemnem prostredi. Priroda nas uchvatila, skoro kazdy vecer mel nas maly synek k veceri spoustu boruvek, ubytovani prijemne a prostorne. Urcite zase nekdy prijedeme... s pozdravem Schanilcovi
Ján Náhlik 08/09/2014 16:36
V dňoch od 1.9.2014 do 4.9.2014 sme absolvovali pobyt vo vile Chutnovke .Jazdili sme po cyklotrasách Českého raja a poznávali krásy tohto kraja. Moc sa nám ten pobyt páčil . Ubytovanie bolo výborné - čisté priestory ,proste všetko čo potrebujete . Majiteľ komunikatívny , príjemný . Vrele všetkým doporučujem !!!!!!!!
D.Černá, R.Dvorský a Karolínka 17/08/2014 14:34
Do Českého ráje jsme se v srpnu rozhodli jet na téměř týdenní dovolenou s naší malou dcerkou. Byli jsme velice spokojeni a můžeme jedině doporučit. Ubytování čisté, klidné, majitelé příjemní, komunikativní. Příroda a okolí je moc krásné, stále je na co se dívat (pro nás i malou zde bylo maximální vyžití, na kolech, autem nebo pěšky).
Malá 05/08/2014 19:54
Děkujeme za skvělý pobyt ve Vile Chutnovka. Ubytování je moc hezké, velice příjemný pan majitel, počasí také vyšlo....prostě krásná dovolená.
Jamborová 04/08/2014 10:41
Týden na konci července jsme prožili ve Vile Chutnovce, ubytování super, k dispozici vše co potřebujete,dokonce i taková maličkost jako jsou ramínka. :)Úžasný klid a nádherná příroda. My jsme byli spokojení. Majitel velice milý. Budeme se těšit na někdy příště. Můžeme vřele doporučit.
Očenáškovi z Mostu 08/07/2014 08:48
Navštívili jsme Český ráj od 28.6. do 5.7.2014.Ubytování ve vile Chutnovce bylo super.Základna, která nemá chybu.Je tam vše co potřebujete.Majitelé jsou příjemní,milí a přátelští.Okolní příroda je skvělá za každého počasí.Za týden se nedá všechno stihnout, tak příští rok pojedeme opět do Českého ráje a vily Chutnovky.Moc se těšíme.Tuto lokalitu, včetně příjemného ubytování ve vile Chutnovce, vřele doporučujeme.
Rodina Kari 03/07/2014 06:57
Krasne prostredi, krasne ubytovani, krasna priroda. Vyuzili jsme i moznosti grilovani – prijemne posezeni u krbu. Okoli nabizi nadherne prochazky. Byli jsme moc spokojeni, dlouho budeme vzpominat a radi se vratime. Dekujeme za prijemne jednani. Accommodation was clean, well equipped apartment. Beautiful nature offers a lot of activities. There was nothing we would miss. We enjoyed staying in Vila Chutnovka and will come again. Vila Chutnovka oli meille täydellinen lomamajoitus – upea ympäristö, todella hieno asunto ja mukavat omistajat. Olimme tyytyväisiä ja varmasti tulemme uudestaan. Kiitos, oli täydellinen loma.
Šmardovi 30/06/2014 20:44
Můžeme jen potvrdit názory ostatních: vstřícné jednání a perfektní ubytování v krásném, klidném prostředí, možnost výletů autem, pěšky a pro ty zdatnější i na kole.
Trpálkovi 09/06/2014 08:47
Velmi děkujeme za nádherné dny, které jsme strávili v Českém ráji s naší malou holčičkou. Ubytování nás více než překvapilo, nádherný, čistý a voňavý byteček,s příjemným venkovním posezením a grilem. Zkrátka bez chyby. Opravdu ideální pro rodiny s dětmi a všechny ty, co mají rádi přírodu a chtějí si naplno užít klidu velkoměsta. Doporučujeme a my se zde příští rok vydáme už i s kolama. Těšíme se nashledanou!
Klímovi 12/05/2014 10:57
Prostředí je moc příjemné, dům velice hezký. Děkujeme za příjemný pobyt
Růžičkovi 14/11/2013 11:58
Prožili jsme zde krásnou dovolenou, velmi pěkné ubytování a vstřícný přístup majitelů. Chutnovka má úžasnou okolní přírodu s možností procházek i delších výletů. Doporučujeme všem, kteří mají rádi klid a pohodu.
Angelovičovi 31/10/2013 20:20
Nádherné podzimní prázdniny! Přesvědčili jsme se, že všechny předešlé recenze jsou pravdivé. Ubytování nemá chybu, prostředí nádherné. Vzhledem k úžasnému počasí jsme vyzkoušeli i venkovní posezení, ale zase nezatopili v krásných krbových kamnech. Tak to určitě příště napravíme. Snad nebude obsazeno:)Moc děkujeme.
Drahuš B. + Pavel H. 28/10/2013 12:40
Dobrý den, dodatečně bychom vám chtěli poděkovat za krásné ubytování a za krásné prožití naší dovolené v tak útulném apartmánu. Bylo nám u vás moc hezky, ubytování bylo moc pěkné (nad naše očekávání). Též děkujeme za vaše milé přivítání. Všem moc doporučujeme!
Alena 09/09/2013 06:56
Byli jsme maximálně spokojeni,ubytování nadstandardní, čisto, útulno, majitelé velmi příjemní,doporučujeme.
Karin P. 02/09/2013 22:02
Vrátili jsme se po třech letech a opět jsme byli maximálně spokojeni. Krásné, čisté a nebojím se napsat - luxusní - ubytování. Tentokrát nám přálo i počasí a tak jsme si užili krás Českého ráje naplno. Všem opravdu vřele doporučujeme :-)
Kateřina Sejkorová 31/08/2013 21:26
Strávili jsme u Vás skoro týden a velice se nám tu líbilo. Poloha je báječná, nádherný klid a příroda. Ubytování je perfektní, dobře vybavené a hlavně úžasně čisté. Dovolenou u vás si užila i naše tříletá dcera, která toho s námi hodně nachodila a najezdila. Možná bych dala typ, přidat do kuchyňského vybavení malé misky pro děti. Já si je sice beru pokaždé z domova, ale někdy třeba můžu zapomenout.Jinak za nás velká 1+. Vřelé díky Sejkorová s rodinou
Kája a Klára 25/08/2013 21:40
Byli jsme ubytováni v apartmánu C a byli jsme maximálně spokojeni. Každé ráno když počasí dovolilo, jsme snídali na balkoně s výhledem na příjemnou zahradu a nic jsme nepostrádali, naopak jsme byli s ubytováním maximálně spokojeni. Pěkně spravený a vkusně zařízený byt. Líbila se nám i poloha vily a uvítali jsme i pojizdný obchod, který o prázdninách před vilou třikrát do týdne stavěl. O čerstvé rohlíčky tak nebyla nouze :)
Pecharovi 19/08/2013 10:51
Snad poprvé jsme neměli žádné výhrady k ubytování :) Apartmán A byl čistý,světlý a opravdu prostorný.Kuchyň plně vybavena a co jsme nikde ještě neměli i lednice s mrazákem :) Poloha vily je na klidném místě na konci vesnice,jen pár kroků do lesa a skal.Český ráj je celkově opravdu moc krásné místo a určitě sem ještě někdy zavítáme. Moc děkujeme a doporučujeme
Kubenci 28/07/2013 16:59
Po týdnu dovolené strávené va Vaší vile Chutnovka můžeme pobyt u Vás jen doporučit. Byli jsme ubytování v apatmánu A, který je dostatečně prostorný i pro početnou rodinu :) Velmi dobrá poloha ubytování pro výlety v Českém ráji!
Martin, Markéta a Eliška 15/07/2013 08:33
Neuvěřitelně příjemné a pohodlné ubytování. Apartmán je skvěle a vkusně vybavený, vše bylo na jedničku :) Mockrát děkujeme a všem doporučujeme.
Jan Šafránek 12/07/2013 20:44
Velice krásné ubytování a příjemní majitelé v Českém ráji. Vhodné pro rodiny s dětmi. Vřele doporučujeme
Bogapovovi 09/07/2013 07:53
Perfektní prostředí, nádherné ubytování, dobré vybavení apartmánu, blízko do Klokočských skal a hlavně báječný klid. Snad se nám ještě někdy podaří se vrátit. Moc děkujeme. Všem vřele doporučujeme.
Lenka a Jirka 25/06/2013 21:18
Achjo...Před pár dny jsme se vrátili z dovolené v Českém ráji a já se tolik těšila, jak napíšu recenzi na stránky vily Chutnovka. A teď jsem smutná ;-) protože už nemám co bych dodala k tomu, co jsem tu přečetla a nemůžu než souhlasit se všemi níže podepsanými. Ani my jsme na svých cestách po českých krajích zatím nezažili tak úžasné ubytování a milé a vstřícné \\\"domácí\\\". I my bychom se chtěli ještě vrátit, v Českém ráji je přece pořád co objevovat! Byl to opravdu báječný týden, velmi příjemné, pohodlné až luxusní bydlení, dokonce i počasí nám vyšlo téměř pohádkové :-)takže jakýpak achjo... přece zaplaťpámbu, že jsou na světě lidi jako Štecherovi!!! ještě jednou děkujeme za krásnou dovolenou u Vás! :-)
Pavla a Miroslav Goldovi 02/06/2013 12:25
Dobrý den.Před pár dny jsme se vrátili z vily na Chutnovce, kde jsme strávili týden naší dovolené. Vila stojí uprostřed nádherné, místy až divoké přírody.Samotné ubytování je moc hezké, čisté a útulné. Vybavení opravdu kvalitní.Chceme poděkovat panu majiteli za vstřícnost a trpělivost kterou s námi měl když jsme se v den příjezdu značně zdrželi. Přivítal nás s úsměvem a vlídností, za což mu patří veliké dík. Byli jsme velice spokojeni až na jednu drobnustku, kolem Chutnovky jsou lesy opravdu presyceny borůvčím, myslíme si, že jsme to ještě nikdy neviděli, ale měli jsme prostě smůlu protože borůvky ještě v tuto dobu nejsou. Prochodili jsme už plno lesních cestiček, ale ted víme že kdo má rád borůvkové koláče ten musí na Chutnovku. Moc rádi se vrátíme a děkujeme. Pavla a Mirek
JindřichJeřábek 12/05/2013 19:17
Ubytování ve vile Chutnovka bylo to nejúžasnější ubytování v ČR, které jsme kdy zažili. Čisto, vybavení, poloha, suchá krásná koupelna, pohodlné postele, vstřícný přístup majitelů, prostě naprostá paráda... Každopádně jsem zde nebyli naposledy. Děkujeme rodině Štecherových.
Marketa, Honza a Oliver 03/04/2013 21:38
Krasne, ciste ubytovani, super lokalita, vrely pristup majitelu, co vice si prat. Stravili jsme tu krasny vikend. Doporucuji!!!!
Petr Hubert 19/03/2013 16:30
Byli jsme maximálně spokojeni. Ochota, zájem o naše pohodlí a skvěle zařízený apartmán....bez chyby !!!
Pavlina Grossová 25/02/2013 11:59
Děkujeme za příjemný pobyt v krásně zařízeném apartmánu. Určitě se budeme vracet!
Miloš a Pavla Drlíkovi 12/12/2012 22:17
Bydleli jsme u Ondřeje v Chutnovce už v roce 2007 při naší pvní novomanželské dovolené a moc se nám tam líbilo. Už tehdy to bylo vyjímečně kvalitní a hezké ubytování a díky velmi přátelském přístupu majitele,a také příznivé ceně můžeme všem doporučit. S pozdravem manželé Drlíkovi z Rožnva p.R.
Barbara i Dorota, Warszawa, Polska 17/10/2012 22:35
Mieszkałyśmy w apartamencie C, warunki doskonałe: wygodne łóżko, bardzo pojemna szafa, duża łazienka z szafką i stojakiem na ubranie, mieszkanie przestronne i bardzo zadbane, czyściutkie,gustownie urządzone, zdjęcia nie oddają w pełni jego uroku. Widziałyśmy pozostałe apartamenty - wszystkie są wspaniałe ! Bogate wyposażenie kuchni - dużo sztućców,talerzy,kieliszków,garnków,kubków,jest czajnik elektryczny, mikrofalówka i nawet zmywarka.Świetnie nam się mieszkało i aż żal było wyjeżdżać;szczerze polecamy to miejsce, naprawdę warto tu przyjechać, a Czeski Raj cudowny /zwłaszcza jesienią , gdy jest tak kolorowo/.
Lucie a Karel 11/10/2012 14:14
Vřele doporučuji! Krásné ubytování, skvělá lokalita, úžasný a ochotný přístup majitelů. Nenašli jsme jedinou chybičku, určitě se do vily ještě vrátíme(a to i přes značnou dálku- cca 300km). Vila prostě stojí za to!
Jana+Michal+Dan Malhočtí, Zbraslav 01/10/2012 20:54
Strávili jsme ve vile úžasný prodloužený zářiový víkend, ubytování bylo naprosto vynikající, kontakty s ochotnými a příjemnými majiteli bezproblémové, vše spolu s perfektním počasím vytvořilo perfektní zážitek. Už jsme se podělili o zážitky s kolegy v práci a rádi bychom to \"rozkecali\" i na netu. Jednoznačně všem doporučujeme a ještě jednou děkujeme! Malhočtí
Jana a Jiří Hladíkovi 19/09/2012 11:06
Ubytování v krásném a tichém prostředí můžeme jen doporučit. Esteticky zařízený, čistý apartmán se vším vybavením. Profesionální přístup.
Kuncovi z Brna 15/09/2012 12:31
Ubytování ve vile Chutnovka můžeme jen doporučit, zvláště pak pro ty, kdo mají rádi kolem sebe dostatek prostoru. Stylové, vkusné, čisté, profesionální přístup. Upozornění pro chronické kecálky - v síti T-mobile, minimálně v přízemním bytě, si moc nepokecáte. Ale můžete vyběhnout na zahradu, třeba do houpačky, aspoň si užijete dovolené.
Jaroslava Menšíková 05/09/2012 20:36
Byli jsme ve Vile Chutnovka ubytovaní poprvé a věřím, že né naposledy. Byli jsme nadšení, přesně takové ubytování jsme s rodinou hledali. Čisté, vkusně a prakticky zařízené, ideální poloha.
Michaela Franclová 30/08/2012 23:19
Ve Vile Chutnovka jsme strávily v termínu 19 - 25/8/2012 s dětmi již třetí dovolenou. Při plánování pobytů v Českém ráji již ani nehledáme nic jiného a jedeme na jistotu. Ubytování v penzionu by se dalo shrnout jako: velmi čisté, nadstandardně vybavené, v klidné lokalitě, ideální základna pro výlety, navíc milé a rychlé jednání s majiteli. Doporučujeme všem a určitě se znovu vrátíme:) Maminy Michaela a Lucka, předškoláci Pája a Tomík, Ondrášek Hromburác a kňoura Janča
Kuthanovi 29/08/2012 14:26
Ubytování ve vile Chutnovka bylo perfektní. Dovolenou jsme si zde opravdu užili. Jde o klidnou lokalitu v srdci Českého ráje. Pronajatý byt byl čistý a kompletně zařízený. Určitě doporučujeme všem :-)
Ivana Valečková 21/08/2012 12:39
Dovolená ve Vile Chutnovka byla skutečně luxusní. Velmi příjemné a klidné prostředí, nadstandardní vybavení, všude čisto, vkusně zařízeno, velmi dobrá poloha pro výlety po Českém ráji... A navíc skutečně solidní a vstřícné jednání p. Štechera ml. a milé uvítání paní Štecherové s cennými tipy na výlety... Byli jsme velmi spokojeni a budeme na tuto dovolenou dlouho vzpomínat.
wenca &irena 14/08/2012 09:36
LUXUS ZA DOBROU CENU,VÝHODNÁ POLOHA PRO VÝLETY,PRAVDA PRO KOLO TROŠKU KOPEČKY,ALE OPRAVDU RÁJ.SLUŠNÁ SÍŤ OBČERSTVOVEN ,TAKŽE FAKT RÁJ.ALE ABYCH FURT NECHVÁLIL-POUZE MI CHYBĚL VE SPRŠE DRŽÁK NA MEJDLO :-O
Jurákovi 09/08/2012 08:02
Vilu Chutnovka můžeme jedině doporučit! Útulné ubytování, stylové zařízení bytu a výborná poloha pro výlety do celého Českého ráje. Strávili jsme zde krásnou dovolenou. Těšíme se, že Vás opět navšítívíme :)
Auerovi z Brna 05/08/2012 13:02
Jsme moc rádi, že jsme mohli strávit dovolenou v Českém ráji v tak příjemném prostředí, apartmán velmi komfortně vybaven, prostorný, čistý a velmi vkusný. Velmi oceňujeme pana Štechera ml. -jeho vstřícnost,ochotu a toleranci k našemu pozdnímu příjezdu, kéž by tak milých lidí bylo víc:-)
Čukovi z Olomouce 05/08/2012 12:53
Přidáváme se ke Staňkovým z Brna a potvrzujeme jejich slova. Krásný týden v krásném prostředí, prostě v Českém ráji. Ubytování vřele doporučujeme, vše čisté, upravené, přístup rodiny Štecherových vzorem pro ostatní provozovatele turistického ubytování. Už jsme se dívali na Sněhov a o našem příštím ubytování v Českém ráji je rozhodnuto.
Staňkovi z Brna 03/08/2012 20:23
Můžeme jen potvrdit posledně psanou recenzi.Krásné prostředí,klid a pohoda,prostě jako kdysi na venkově u babičky.Je až s podivem,že se ještě v dnešní době najdou lidé ochotní a milí,tak jako byl pan Štecher ml.Rádi se určitě ještě aspoň jednou vrátíme a doporučíme ostatním.
Marek Ch. 03/08/2012 09:11
Jestli si nějak představit klid a pohodu tak právě to jsme zažily u vás. Velice milí majitelé opravdu krásné a vkusně zařízené apartmány (v super stavu a čistotě !!!). I když uprostřed vesnice přesto ticho jako v lese. Jediná věc která nebyla na 110% byla měkká pohovka v obýváku ovšem i s 95% pohovkou bylo vše super.Můžem jen doporučit a moc poděkovat Štecherovým o příkladnou starost o svůj majetek a o pohodový přístup. Kéž by takových lidí bylo víc hned by u nás bylo o mnoho líp a hezčejc.
Lucie Kubínová 25/07/2012 09:33
Cítily jsme se u vás moc příjemně. Prostorné, útulné a opravdu čisté ubytování. Byla to naše první návštěva v Českém ráji a jak ubytování tak okolí nás uchvátilo...
Tomáš a Ivana Vejškrabovi 20/07/2012 22:12
Ještě jednou mnohokrát děkujeme rodině Štecherových za příjemné ubytování v jejich apartmánu ve vile Chutnovce. Cítili jsme se zde opravdu jako doma a výlety do okolní přírody, kvůli kterým jsme zdejší kraj najvšívili, byly nádherné. Rádi se sem v budoucnu opět vrátíme, dalším vyznavačům turistiky můžeme vřele doporučit.
Eva Mihalikova 13/07/2012 09:22
Vila je krasna, prostredie je velmi prijemne, moja rodina sa tam citila velmi dobre. Ja som mala moznost stravit tam len poldna, no prostredie ma naozaj ocarilo :)
Lubor Lenc 12/07/2012 10:37
Příjemné ubytování v pečlivě a vkusně zrekonstruované vile, dostatek prostoru, nadstandardní výbava, milí a ochotní majitelé. Klidné místo, pouze přes údolí od srdce Českého ráje, ideální pro výlety a poznávání. K dispozici je i garáž a místo pro uskladnění kol (oboje jsme využili), zahrádka je ale vcelku miniaturní a venkovní posezení také nepojme všechny ubytované hosty. V horkých dnech bychom uvítali bazén, s koupáním to není v blízkém okolí ideální. Rozhodně ale jedno z nejlepších ubytování, v jakém jsme kdy strávili dovolenou, zvážíme se sem někdy v budoucnu vrátit, rozhodně doporučuji...
Návštěvníci z Prahy 10/07/2012 13:16
Dovolenou jsme v Českém ráji strávili poprvé a už dnes mohu říci, že né naposled. Pan Štecher ml. je velmi ohleduplný, milý a vyšel nám vstříc, když jsme ho požádali, zda-li by nás mohl vyzvednout/odvést na aut. nádráží v Turnově. Ochota a samozřejmnost byla a je pro něj na 1. místě. Byli jsme ubytování v 1+kk (C) a mohu řící, že dostačující pro dvě osoby, apartmán je o proti ostatním menší, ale má navíc balkon, kde jsme každé ránko posnídali a přivítali tak ranní slunečné paprsky. Jinak vybavení bytu, je nádherné a nadstandard. Les a skály, máte hned za vilou, pět minut a jste tam. Velmi jsme ocenili pojízdnou prodejnu. Využili jsme každodenního grilování, kt. je hned u vily, není přeci nad ugrilovaným masem, než masem ze sporáku. Manžel je cizinec a tu nádheru co viděl v okolí si nemohl vynachválit, jako Češi, máme být opravdu na co hrdí. A proto, pokud ještě váháte, děláte chybu, jeďte, nebudete litovat. Ne nadarmo se kraji říká „ráj“, budete se tam opravdu cítit jako v ráji. Tak už neváhejte a jeďte. Vřele doporučuji a majiteli ještě jednou mnohokrát děkujeme a brzy nashledanou....
Jan Jančík 25/06/2012 03:29
Dovolenou jsme v Českém ráji strávili s odstupem pěti let již dvakrát. Ubytování ve Vile Chutnovka pro nás bylo pokaždé ideálním zázemím pro výlety po okolí. Vybavení všech apartmánů je výborné, mohu jen doporučit.
Dejdarová Stanislava 14/06/2012 08:11
Doporučuji tuto lokalitu ke strávení klidné dovolené. Ubytování pěkné, nádherná okolní příroda, kousíček do Turnova, v blízkosti mnoho pozoruhodností Českého ráje. Velmi oceňuji dojíždění pojízdné prodejny před vilku třikrát týdně, není nad čerstvé ranní pečivo. Jednoduše, tento pobyt měl, až na nepřízeň počasí, všechna nej, děkuji majitelům Štelerovým. Příště vyzkouším jejich nabídku Penzionu Sněhov.
Georgina Barton 26/05/2012 01:00
We had a most enjoyable stay at Vila Chutnovka. The apartment was well equipped and very comfortable and we received warm welcome plus lots of useful information from our hosts. There is so much to see and many interesting places to visit in this beautiful areas - we love it here and hope to be back soon.
Lenka Sedláčková 15/05/2012 08:41
Skvělé ubytování uprostřed Českého ráje. Pěkný a prostorný apartmán vybavený vším potřebným a za dobrou cenu. Doporučuji.
Iva Andrášová 10/05/2012 12:20
Doporučuji toto ubytování všem, kteří mají rádi Český ráj. Byty jsou velmi dobře vybavené vším co k dovolené potřebujete a navíc vkusně zařízené. Majitelé jsou vstřícní.
Lukáš Nestler 05/03/2012 09:03
Výborné ubytování uprostřed Českého ráje. I když jsme neměli ideální počasí přesto to byla jedna z nejlepších dovolených vůbec. Moc děkujeme a doporučujeme každému kdo si chce vychutnat dovolenou v ráji.
Čajovníci z Vlašimi 01/11/2011 10:09
Děkujeme majitelům za vstřícné přivítání a skvělé zázemí pro náš podzimní výlet do Českého ráje. Vilka je na klidném a velmi pěkném místě, moc se nám líbilo i vkusné a stylové zařízení bytu. Zvlášť oceňujeme pohodlné postele a krbová kamna :-)
Ivoš Heger 08/10/2011 01:47
Ideální místo k ubytování pro výlety po Českém ráji, útulné a komfortně vybavené byty (B/C - na základě osobní zkušenosti), skvělý a ochotný majitel ale hlavně fantastická cena. Celkové hodnocení ***** :) V roce 2012 jedeme zas!
Gabriela Gajdušková 30/08/2011 06:31
Děkujeme za krásnou dovolenou, byli jsme s manželem maximálně spokojeni.
Dana Hodná 22/08/2011 22:56
Volba Chutnovky pro dovolenou v Českém ráji se ukázala jako velmi šťastná. Prostorově velkorysý byt (B) s praktickým a vkusným zařízením byl pro naši čtyřčlennou rodinu skvělým zázemím. Také dostupnost na všechna lákadla Českého ráje je výborná - ať už autem nebo na kole. V neposlední řadě děkujeme p.majiteli za vstřícnost při nečekané změně termínu z naší strany.
Gabrhelovi 19/07/2011 22:33
Letos jsme opět strávili dovolenou na Chutnovce.Vila je velmi komfortně vybavená, je umístěná v klidné vesničce a v okolí jsou nepřeberné možnosti trávení volného času.U domu staví třikrát týdně pojízdná prodejna, což se jen tak nevidí:-).Přímo ve vsi je možno shlédnout a na vlastní kůži vyzkoušet ruční broušení polodrahokamů, které si lze nakopat v nedalekém lomu.Dovolenou na Chutnovce všem vřele doporučujeme a tímto ještě jednou děkujeme p.Štechrovi za příjemný pobyt.
Vladan Prokůpek 19/07/2011 21:15
Strávili jsme ve vile týden v červenci 2011. Moc se nám tam i v celém Českém ráji líbilo. Byli jsme moc spokojení.
Karin Pacholková 09/05/2011 00:28
Strávili jsme u Vás prodloužený víkend v září roku 2010. Byli jsme moc spokojeni - s ubytováním i mnohými možnostmi, jak trávit volný čas. Mělo to však jednu chybu, kterou bychom rádi, aby se příště neopakovala - bylo škaredé počasí :o))