Ubytování

Ubytovat se můžete ve třech bytech:

Byt A (3+1) v přízemí

Jedná se o byt s dispozicí 3 + 1 (67 m²). Dvě ložnice s manželskými postelemi, přičemž jedna z ložnic má své vlastní WC. Obývací pokoj se sedací soupravou (možnost rozložení na dvoulůžko), stůl se čtyřmi židlemi, barevná TV a kachlová kamna (ano, můžete si v nich zatopit) s prosklenými dvířky. Plně funkčně vybavená kuchyň - lednička, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, sporák s elektrickou troubou, rychlovarná konvice a veškeré kuchyňské vybavení. Velká koupelna s vanou i sprchovým koutem. Samostatné WC.

Fotografie bytu A

Byt B (2+kk) v 1. patře

Vzdušný byt s dispozicí 2 + kk (53 m²) je díky množství oken velmi světlý. Ložnice nabízí manželské dvoulůžko a prostornou vestavěnou skříň. Obývací pokoj je spojený s kuchyňským koutem. V pokoji je barevná TV, sedací souprava a nízká válenda, obě lze rozložit na dvoulůžka. K velkému rozkládacímu stolu se posadí až 10 osob. Rohová kuchyňská linka je kompletně vybavena vším potřebným - ledničkou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, sporákem, varnou konvicí a veškerým nádobím. Součástí bytu je koupelna s vanou i WC a ještě jedno samostatné WC.

Fotografie bytu B

Byt C (1+kk) v 1. patře

Byt v uspořádání 1 + kk (48 m²). Velký obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem a balkonem. V obývací části najdete jídelní stůl, TV a dvoulůžka, je zde také možnost rozložení pohovky na další dvoulůžko. Kuchyňský kout je plně vybaven - ledničkou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, elektrickým sporákem a veškěrým nádobím. Na balkon směřující do zahrady se vejde stolek a 2 křesla k příjemnému letnímu posezení. Součástí bytu je koupelna s WC.

Fotografie bytu C

V každém bytě je dostatek odkládacích a úložných prostor včetně ramínek, antialergické peřiny, povlečení, sušák na prádlo, předložka před vanu/sprchu, toaletní papír, tablety do myčky, utěrka, hadřík, houbička a Jar na nádobí, veškeré nádobí a příbory, smetáček, lopatka (vysavač, velký smeták a kbelík společné). Každý host dostane měkoučký ručník a osušku.

K získání bližších informací o regionu pomohou aktuální brožurky a mapky s atraktivitami a aktivitami v okolí. Ke čtení či inspiraci slouží časopisy (Koktejl, National Geographic, ELLE, Bazaar, Marianne, Bydlení, Apetit...).

V zadní části zahrady za domem je zastřešené posezení s grilem. Pro všechny hosty je zde připraveno dřevo, dřevěné uhlí a nářadí ke grilu. V letních měsících je v dolní části zahrady také zastřešená houpačka. Hostům je k dispozici samostatná uzamykatelná místnost na kola.

K zapůjčení máme dětskou cestovní postýlku (za poplatek 100 Kč/pobyt), krmicí židličku (Ikea Antilop) a 2 horská kola.

Dům je centrálně vytápěn, požadovanou teplotu udržují termostaty. Do garáže otevíratelné pouze z domu se vejdou 2 auta, další 2 až 3 na parkovací místa hned před domem.

Majitelé nejsou v objektu přítomni, soukromí umocňuje zahrada, která je ze všech stran ohraničená a sousedí pouze s další zahradou.

Fotografie vily a zahrady